Książka „Ryby są super” jest super!!!Książka „Ryby są super” jest super – i tym sformułowaniem można by jej opis zakończyć. Warto jednak dowiedzieć się o niej trochę więcej, a nawet wejść w jej posiadanie, bo zarówno samo jej wydanie, jak i zawarte w niej przepisy sygnowane przez mistrza, czyli Karola Okrasę oraz Dorotę Wellman, są doskonałe.

Na prawie 300 stronach zgromadzono 80 specjalnie przygotowanych i wcześniej nigdzie niepublikowanych przepisów.
Książka zawiera tzw. „rybne ABC”, gdzie zamieszczone są takie przydatne informacje jak:

  • najbardziej popularne ryby i owoce morza,
  • porady jak poznać, czy ryba jest świeża,
  • rozbiór oraz sposób przyrządzania ryb.

W kolejnej części książki znajdują się bardzo ciekawe przepisy podzielone na kilka grup:

  • przystawki,
  • zupy,
  • dania główne,
  • święta,
  • grill,
  • owoce morza.

Czy warto mieć tę książkę? Każdy, kto posiada dwie poprzednie książki kulinarne spod szyldu Lidl, wie, że tę też musi mieć, a każdy, kto jeszcze żadnej nie ma, zwłaszcza po tę powinien sięgnąć, gdyż pod każdym względem stawia ona poprzeczkę na rynku książek kulinarnych bardzo wysoko – wiemy, co mówimy! Doskonałe wykonanie i oprawa graficzna, pyszne zdjęcia oraz bardzo ciekawe przepisy Karola Okrasy Doroty Wellman to pełen obraz tej pozycji. W związku z tym powinien ją mieć każdy miłośnik gotowania i dań z ryb.

Książka będzie dostępna w świątecznej promocji w sklepach Lidl w całej Polsce od 23.11.2015. Aby zdobyć jeden z 2 mln egzemplarzy (!!!) należy zgromadzić sześć naklejek, a jedną otrzymuje się za zakupy o wartości minimum 50 PLN. Po zebraniu naklejek i dopłaceniu 0,01 PLN książka będzie Wasza. Dla dociekliwych szczegóły dotyczące promocji są dostępne na stronie www.lidl.pl.
 
Sama akcja trwa od 23.11.2015 do 24.12.2015 lub do wyczerpania zapasów, więc należy się pospieszyć, aby ją zdobyć, bo pamiętamy, jak szybko znikały dwie poprzednie książki kucharskie zaproponowane przez Lidl.
Życzę miłej lektury i wielu inspiracji kulinarnych – ta pozycja na pewno je przyniesie.

P.S. Już niebawem weźmiemy wybrany przepis z książki i wykonamy jego test :)

Książka „Ryby są super” jest super!!!Książka „Ryby są super” jest super!!!Książka „Ryby są super” jest super!!!Książka „Ryby są super” jest super!!!