Gotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasją

kipi kaszaNa specjalnie na potrzeby tej publikacji przygotowaliśmy aż 105 pomysłowych przepisów, a wszystkie z kaszą w roli głównej.  Z jednej strony odkrywamy tradycję i proponujemy klasyczne dania we współczesnej odsłonie, a z drugiej - wprowadzamy kulinarne nowinki. Wszystkie propozycje posiłków zilustrowane są autorskimi zdjęciami.

Blisko trzy czwarte przepisów to propozycje bezmięsne, a prawie połowa to dania niezawierające glutenu – z książki skorzystać więc mogą zarówno wegetarianie oraz osoby poszukujące nowych pomysłów na bezglutenowe posiłki. Wszystkie propozycje dań wiążą się z ideą zdrowego odżywiania i slow food, a przepisy będą inspirujące zarówno dla amatorów, jak i pasjonatów gotowania.

To książka, której szukałem i na którą czekałem. Kasza dzięki niej wraca w wielkim stylu. Różnorodna, kosmopolityczna, tania, pyszna i zdrowa. A do tego - jak pokazują Autorzy - niejedno ma oblicze.
Grzegorz Łapanowski

Nauczyłam się jeść kaszę, kiedy zaczęłam mieszkać w Polsce. We Włoszech na przykład kasza gryczana jest prawie nieznana, a mnie od razu bardzo zasmakowała. Dzisiaj różne rodzaje kasz są jedną z podstaw jadłospisu mojego domu, dlatego bardzo się cieszę, że powstała taka piękna książka, pełna pysznych przepisów.
Tessa Capponi-Borawska

Obejrzałam, przeczytałam, zainspirowałam się i przechodzę na kaszę! Panowie autorzy – dziękuję!
Maryla Musidłowska

Nie znosisz kaszy? Przeczytaj, a staniesz się fanem kaszy. Uważasz, że kasza jest nudna? Zjedz kushi (połączenie sushi i kaszy) albo ugotuj kaszotto. I co teraz powiesz? Fantastyczna książka wokół jednego z najzdrowszych i najsmaczniejszych polskich produktów - nie tylko przepisy! Polecam!
Anna Wrońska

Jesteście ciekawi szczegółów, już teraz możecie zajrzeć do naszej książki. Przygotowaliśmy krótki wycinek naszej książki do pobrania w pliku pdf - "Kipi kasza promo"