Gotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasją

baner sl zdroj konkurs

Zapraszamy do konkursu organizowanego na łamach naszej audycji „Na wolnym ogniu” prowadzonej co sobotę w godz. 12-14 na antenie radia KRK FM na weekendowy pobyt dla 2 osób w 4* Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju.

Fundator nagrody:
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju

Czas trwania konkursu:
17.01-04.02.2015

Zadanie:
Wymyślenie oryginalnej nazwy dla nowej chaty grillowej, która znajduję się przy hotelu. Nazwa może składać się ze słowa „chata” plus dalszej części Państwa propozycji nazwy ale nie jest obowiązkowe aby w nazwie pojawiało się słowo „chata”. Najważniejszy jest ciekawy i oryginalny pomysł.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule @ wpisując: „konkurs – chata grillowa”.

Nagroda:
1. Voucher weekendowy (ważny do 31.12.2015) na pobyt dla 2 osób w 4* Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju.
Opisu  voucheru:
http://www.slonecznyzdroj.pl/weekend-w-spa
Opis hotelu:
http://www.slonecznyzdroj.pl/busko-zdroj

2. możliwość odbiory nagrody podczas audycji na żywo „Na wolnym ogniu” w radiu KRK FM.

baner sl zdroj radio

Dodatkowo:
Fundator nagrody zastrzega sobie możliwość nie wybrania nagrody z przyczyn obiektywnych np. takich jak: brak zgłoszeń lub gdyby przesłane propozycje nazw były nieadekwatne do formy jaką hotel reprezentuje.

Poniżej zdjęcia chaty grillowej.

chata