Gotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasją

streat slow konkurs2 Przedstawiany relację z testowania bugerów, które wygrały w konkursie Streat Slow Food, organizowanym na falach radia KRK FM podczas naszej audycji „Na wolnym ogniu” (http://www.krk.fm/na-wolnym-ogniu).

Zgodnie z informacją od panów ze Streat Slow Food, wszystkie zgłoszone w konkursie burgery były bardzo ciekawe. W związku z tym poproszono nas, aby zaznaczyć, że z części pomysłów na pewno jeszcze skorzystają i oczywiście podadzą nazwiska autorów, którzy ich zainspirowali m.in. za naszym pośrednictwem.

Wróćmy do zwycięzców. Zostali nimi:
- Marika Jakimowska za burgera „Bella Italia Burger”,
oraz
- Katarzyna "Qchnia" za dwa burgery, tj.: „China Burger” oraz „Travel Burger” (załączamy też dwie fotografie wykonane własnoręcznie przez autorkę przepisów).

quchnia burger oryg

Burgery było można zjeść tylko przez jeden dzień, 20.12.2014 w godz. 12-17, a cały zysk ze sprzedaży panowie ze Streat Slow Food przeznaczyli na pomoc dwóm wielodzietnym rodzinom. Byliśmy tam i wsparliśmy akcję, a przy okazji sprawdziliśmy wszystkie trzy burgery. Cena ich była taka sama, aby żadnego nie faworyzować i można było je skosztować za 20 PLN. Wszystkie były wyśmienite, ale jeden mnie i Grześkowi (czyli 100% zgodności „Gotowania z pasją”) przypadł najbardziej do gustu i to aż tak, że wyraziliśmy chęć skosztowania go jeszcze raz, gdy tylko będą dostępne świeżutkie polskie pomidory; czyli w naszej subiektywnej ocenie najlepszy był „Bella Italia Burger”, wymyślony przez Marikę Jakimowską.

Wszystkim, którzy zgłosili swoje przepisy, serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i ciekawe pomysły. Dodatkowo słowa uznania dla Grześka i Darka ze Streat Slow Food za podjęcie się takiej akcji, dzięki której na Święta dwie rodziny były bardziej szczęśliwe – również dzięki Wam, czyli tym wszystkim, którzy w tym dniu pojawili się na ul. Kupa 10 i skosztowali burgery.

Jeszcze raz dziękujemy.

burger konkursy charytatywny