Gotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasją

Zapraszamy na ucztę przy Szwedzkim Stole Filmowym z udziałem bloga „Gotowanie z Pasją” w dniach 15-16.11.2014Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na dwudniową ucztę przy Szwedzkim Stole Filmowym (http://www.szwecjadzisiaj.pl/zapraszamy-na-uczte-przy-szwedzkim-stole-filmowym/),
czyli na przegląd kina szwedzkiego ale nie tylko. W programie też pokaz kulinarny w naszym wykonaniu zainspirowanegy kuchnią szwedzką (będą klopsiki ale też pojawi się śledź w dn. 16.11.2014 w godzinach 12-13), nauka języka szwedzkiego, pokazy i czytanie dla dzieci szwedzkich bajek.

Cała impreza odbędzie się w klubie „Pauza in Garden” przy ul. Rajskiej i Szujskiego w dniach 15-16.11.2014 a wszystkie te wydarzenia można przeżywać za free.

Patronem medialnymi imprezy jest m.in. radio KRK FM dlatego nas prowadzących właśnie w nim program kulinarny „Na wolnym ogniu” nie mogło zabraknąć.

Zapraszamy na ucztę przy Szwedzkim Stole Filmowym z udziałem bloga „Gotowanie z Pasją” w dniach 15-16.11.2014