Gotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasją

NasionaSkontaktowała się z nami firma sprzedająca sadzonki (http://www.cebule.pl/), a ponieważ właśnie zastanawiałem się, co posadzić ma moim wielkim balkonie (2x1), więc z tej propozycji skorzystałem od razu.

Szał zakupowy polegał na wydaniu 200 PLN na dowolne produkty. W związku z tym straciłem kontrolę i zamówiłem 69 sadzonek (kwiatów i warzyw) – skądinąd ciekawa liczba :) przypadek? Nie sądzę ;)

Paczka a raczej mega-paczka dotarła bardzo szybko od chwili zamówienia. Pierwsze wrażenie po jej otwarciu:  została zapakowana bardzo rzetelnie, tak aby żadna z cebulek kwiatowych nie została uszkodzona; wszystko było otoczone „wacikami” zabezpieczającymi. W związku z tym wszystko wyglądało idealnie i nie było uszkodzone w transporcie. Sprawdziłem starannie wszystkie daty przydatności do spożycia (wróć!) …  przydatności do sadzenia i wszystkie produkty można posadzić od kilku miesięcy do nawet 2 lat od dzisiaj.

Nasiona Nasiona Nasiona

Szybka recenzja skończona, a ja zabieram się do sadzenia, bo trochę opieszale mi to idzie... Ale parę osób zostało już obdarowanych nasionkami, aby mogły sobie wyhodować coś ode mnie :)

Do zobaczenia, gdy z sadzonek coś wyrośnie.