Gotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasją

Małe Najedzeni FestW niedzielę 16.03.2014 obyła się nowa wersja Najedzeni Fest, którą znamy z dużej ilości wystawców i tego, że odbywa się w salach balowych byłego hotelu Forum. Nowa wersja nosiła dodatkowe określenie „małe” i polegała na tym, że odbyła się przy udziale mniejszej ilości wystawców i bardziej kameralnie.

Pierwsza edycja (będą na pewno kolejne) odbyła się pod hasłem „Kipi kasza, kipi groch" w palarni kawy Coffee Proficiency przy ul. Przemysłowej. Blog „Gotowanie z Pasją” oczywiście podjął to wyzwanie i stawiliśmy się na tej imprezie z naszymi nowym tartami, który były specjalnie przygotowane (zresztą jak zawsze) na Najedzeni Fest.

Na „Małych” Najedzeni Fest zaproponowaliśmy:
- tartę z kaszy perłowej z grillowanym kurczakiem curry, czarnymi oliwkami i pietruszką,
- tartę z kaszy gryczanej z dodatkiem wędzonego białego sera z imbirową marchewką i cukinią,
- tartę „Green peace” czyli zielony groszek przecierany i w całości z ciecierzycą oraz delikatną nutą świeżej mięty.

Ilość odwiedzających przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i słowo „małe” w nazwie imprezy należałoby zastąpić określeniem „WIELKIE”. Z jednej strony cieszymy się, że nasze tarty rozeszły się jak świeże bułeczki, a z drugiej strony ogarnia nas smutek, że nie wszyscy z Was mogli ich skosztować (widzieliśmy, że niejedna osoba przyszła i szukała naszego stoiska, gdyż zna nas i chciała naszych tart skosztować).

Pozostaje nam tylko zapewnić, że będziemy na Najedzeni Fest 06.04.2014 „Slow Food” i przygotujemy nowe propozycje tart, aby każdy chętny mógł ocenić nasze nowe pomysły.

kipi_kasza kipi_kasza kipi_kasza
kipi_kasza kipi_kasza kipi_kasza
kipi_kasza kipi_kasza kipi_kasza
kipi_kasza kipi_kasza kipi_kasza
kipi_kasza kipi_kasza kipi_kasza
kipi_kasza kipi_kasza kipi_kasza
kipi_kasza kipi_kasza kipi_kasza